Glasvezelkabel OS2 9/125 Singlemode LC/SC

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3 mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2E9/125µ
Fiber class: OS2
Mode: Singlemode
Color cable: yellow
Boot: single-color
Fiber diamet

Artikelnummer: 42071610
Aantal: 100
Stukprijs: €--,-- /

Best performance and link quality for your network.

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex.
0 sterren gebaseerd op 0 beoordelingen
← Keer terug naar de backoffice    Deze winkel is in aanbouw. Eventueel geplaatste orders zullen niet worden gehonoreerd of verwerkt. Verbergen