Glasvezelkabel OM3 50/125 Multimode ST/ST

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3 mm
Single packed with test-report
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua
Boot: two-color
Fiber diameter: 5

Artikelnummer: 42081010
Aantal: 100
Stukprijs: €--,-- /

Best performance and link quality for your network.

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode 50/125 µ, Class OM3.
0 sterren gebaseerd op 0 beoordelingen
← Keer terug naar de backoffice    Deze winkel is in aanbouw. Eventueel geplaatste orders zullen niet worden gehonoreerd of verwerkt. Verbergen