Glasvezelkabel OM1 62,5/125 Multimode ST/ST

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3 mm
Single packed with test-report
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
Fiber class: OM1
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diamete

Artikelnummer: 42051010
Aantal: 100
Stukprijs: €--,-- /

Best performance and link quality for your network.

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM1, 62.5/125 µ.
0 sterren gebaseerd op 0 beoordelingen
← Keer terug naar de backoffice    Deze winkel is in aanbouw. Eventueel geplaatste orders zullen niet worden gehonoreerd of verwerkt. Verbergen