Glasvezelkabel OM1 62,5/125 Multimode LC/LC

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3 mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
Fiber class: OM1
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: single-color
Fiber diam

Artikelnummer: 42051410
Aantal: 100
Stukprijs: €--,-- /

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ.
0 sterren gebaseerd op 0 beoordelingen
← Keer terug naar de backoffice    Deze winkel is in aanbouw. Eventueel geplaatste orders zullen niet worden gehonoreerd of verwerkt. Verbergen